Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Czołówka pijanego rowerzysty z renaultem

Główne zdjęcie
Tym rowerem jechał pijany 20-latek, który czołowo zderzył się z renaultem

20-letni rowerzysta jadąc pod prąd zderzył się z renault megane. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na Rondzie Solidarności w Łomży. Rowerzysta trafił do szpitala. Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że młodzieniec miał ponad 2,3 promila.

Jak podają policjanci 20-letni cyklista jadąc ulicą Piłsudskiego chciał przedostać się na ulicę Zawadzką. Wjechał rowerem na przejście dla pieszych i zjeżdżają z niego wjechał wprost na nadjeżdżający samochód osobowy. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce wypadku ustalili, że rowerzysta najprawdopodobniej nie zastosował się do zasad o ruchu drogowym. Jechał niezgodnie z nakazującym kierunkiem jazdy (pod prąd) w rezultacie wjechał czołowo na renault. Brawurowa jazda skończyła się dla 20 - latka wizytą w szpitalu, a czego go jeszcze tłumaczenie się z szaleńczej jazdy przed sądem.

230804070022.gif
cz
pon, 17 października 2011 11:22
Data ostatniej edycji: pon, 17 października 2011 11:28:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę