Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pół obwodnicy już zbudowali

Główne zdjęcie
fot. obwodnica-zambrowa.pl

Na koniec sierpnia zaawansowanie prac przy budowie obwodnicy Zambrowa przekraczało 56,5 procent i to w robotach już rozliczonych – podaje GDDKiA. Drogowcy z budową całej 11-kilometrowej obwodnicy mają uporać do połowy przyszłego roku.

Prace przy budowie obwodnicy Zambrowa rozpoczęły się w listopadzie 2009. Całkowity koszt realizacji tego projektu wynosi niespełna 425 mln zł. Ponad połowa tej kwoty pochodzi z funduszy unijnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Jak podała GDDKiA podpisano już umowę na dofinansowanie tej inwestycji kwotą 279 mln zł - to blisko 65 procent całkowitych kosztów.
Obwodnica Zambrowa budowana jest w standardzie dwujezdniowej drogi ekspresowej z dwoma skrzyżowaniami bezkolizyjnymi, oraz ekranami akustycznymi. W ramach projektu budowane jest także blisko 5km łącznik z drogą nr 63 w kierunku Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę