Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wybuch podczas naprawy samochodu

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Dwie osoby w szpitalu, w tym jedna z oparzeniami sięgającymi 90% powierzchni ciała, to skutek nieostrożnie wykonywanej naprawy samochodu. Mężczyźni pompę paliwa zanurzyli w zbiorniku z benzyną, a następnie jeden z nich uruchomił ją dotykając zaciskami akumulatora do zacisków pompy. Wyzwolona w ten sposób iskra spowodowała wybuch.

Wczoraj przed godziną 18:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację od dyspozytora Pogotowia Ratunkowego, że do szpitala trafiło dwóch poparzonych mężczyzn. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że dwaj mężczyźni naprawiali samochód w jednym z łomżyńskich garaży. 35-latek wymontował z auta pompę paliwa i zanurzył w zbiorniku z benzyna, który trzymał w rękach 25-latek. Następnie mężczyzna uruchomił pompę dotykając zaciskami akumulatora do zacisków pompy. Wyzwolona w ten sposób iskra spowodowała wybuch. W skutek zapłonu benzyny 25-latkowi poparzyło dłonie. Natomiast jego starszy kolega z bardzo rozległymi oparzeniami sięgającymi 90% powierzchni ciała został przetransportowany do Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Łomży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę