Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Zaginęła 34-latka

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Zaginęła 34-letnia mieszkanka miejscowości Gołasze Dąb w powiecie wysokomazowieckim. Kobieta po raz ostatni widziana była w sobotę 8 października, około godziny 18.00 w miejscu zamieszkania skąd wyszła i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to Monika Modzelewska zamieszkała we wsi Gołasze Dąb gmina Kulesze Kościelne.
Rysopis: wzrost 162 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion, proste koloru ciemno-blond, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy średnie lekko przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.
Ubrana była w: czarną marynarkę zapinaną na guziki, koszulę z długim rękawem, szare spodnie z materiału oraz czarne gumowce. Na głowie miała czapkę z daszkiem.

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/ 275 72 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub 112.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę