Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miejski fotoradar znów krąży po Łomży

Główne zdjęcie
Miejski fotoradar, ul. Zawadzka

W ubiegłym tygodniu był testowany, a nawet raz – przez dwie godziny - robił już zdjęcia dowodowe. Strażnicy miejscy ponownie zaczęli „łapać” piratów drogowych przekraczających prędkość na ulicach Łomży. Jak podaje Bogdan Rutkowski, komendant Straży Miejskiej fotoradar na trójnogu będzie ustawiany w tym roku w ośmiu punktach na sześciu ulicach: Zawadzkiej, Piłsudskiego, Szosie Zambrowskiej, Sikorskiego, Poznańskiej i Nowogrodzkiej.

- Grafik rozstawienia radaru ustalamy wspólnie z Komendą Miejską Policji w Łomży, którą powiadamiamy o propozycji miejsca w zgodzie z tym, gdzie jest największy ruch i największe zagrożenia – uściśla komendant. - Ze względu na nieodpowiednie warunki pogodowe czy możliwości logistyczne możemy fotoradaru nie ustawić. Zawsze miejsca, w których prowadzimy kontrolę prędkości, są oznakowane. Fotoradar stawiamy nie bliżej niż 200 m od znaku kontroli, ale może to być też większy odcinek, nawet do 800 m.

W ubiegłym roku strażnicy miejscy ukarali mandatami prawie 900 kierowców na łączną kwotę ponad 148 tys. zł.

Mirosław R. Derewońko


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę