Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek – policja szuka świadków

Policjanci szukają świadków śmiertelnego potrącenia 59-letniego mężczyzny. Do wypadku doszło w niedzielę w nocy na krajowej 64 w miejscowości Kramkowo. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że sprawca potrącenia jechał najprawdopodobniej od strony Wizny w kierunku Piątnicy.

Jak podaje policja tuż po godzinie 3.00 rano dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany o śmiertelnym potrąceniu osoby pieszej w Kramkowie na drodze krajowej nr 64.
- Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że nieznany jak dotąd pojazd jadąc najprawdopodobniej od strony Wizny w kierunku Piątnicy potrącił 59-letniego mężczyznę. Pieszy w wyniku zdarzenia zginął na miejscu, natomiast kierowca samochodu nie udzielając pomocy ofierze odjechał – podaje oficer prasowy KMP w Łomży.
Sprawcy śmiertelnego potrącenia szukają teraz policjanci. Proszą także wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (86) 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 bądź komórkowy 112.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę