Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Senatorem będzie Paszkowski!(?)

Bohdan Paszkowski prowadzi w wyścigu do fotela senatora. W tzw. łomżyńsko–suwalskim okręgu wyborczym, na podstawie podanych przez PKW wyników z 58% lokali wyborczych, to on jest liderem. Na drugim miejscu jest Mieczysław Bagiński z PSL.

Z sześciu kandydatów ubiegających się o mandat senatora Paszkowskiego z PiS poparło dotychczas niemal 32 tys wyborców, czyli otrzymał 37% przeliczonych dotychczas głosów. Na drugim miejscu jest Mieczysław Bagiński, który ma 24,8 tys głosów poparcia (28,7%), a trzeci jest kandydat PO Adam Sieńko – 17,9 tys (20,7%).

cz
pon, 10 października 2011 11:14
Data ostatniej edycji: pon, 10 października 2011 11:15:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę