Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wahadłowo na Legionów

W sobotę i niedzielę (8-9 października) drogowcy maja układać asfaltowy dywanik na Alei Legionów na odcinku od ul. Handlowej do GPZ przy stacji paliw BP. W związku z tym kierowców czekają kolejne utrudnienia. Zamknięty zostanie wlot ulicy Handlowej przy stacji paliw Pryma, wlot w ul. Poznańską z Alei Legionów oraz odcinek ul. Poznańskiej od ul. Akademickiej do Al. Legionów. Ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo wzdłuż Al. Legionów.

Ci, którzy nie będą chcieli stać w korku będą mogli spróbować skorzystać z objazdu wyznaczonego ulicami Spokojną, Akademicką i Piłsudskiego.

Okazuje się, że to nie koniec drogowych utrudnień. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego w Łomży informuje, że w związku z prowadzonymi robotami drogowymi (nawierzchniowymi) i elektrycznymi, od wtorku do piątku (11-14 października) zamknięty zostanie wlot w ul. Poznańską z Al. Legionów oraz odcinek ul. Poznańskiej od ul. Akademickiej do Al. Legionów. Ruch pojazdów będzie odbywał przez ul. Spokojną i Akademicką.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę