Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kino na 800 miejsc w Łomży

Spółka „Cinema-Lumiere” pozytywnie zakończyła negocjacje w sprawie budowy kina w łomżyńskiej Galerii „Narew”. Jak poinformowała Małgorzata Bil-Jaruzelska prezes Zarządu „Lumiere” będzie to kino czterosalowe mieszczące ok. 800 miejsc.

Białostocka spółka „Cinema-Lumiere” jest właścicielem łomżyńskiego kina znajdującego się w budynku przy ul. Wojska  Polskiego.
Zgodni z komunikatem planowane zakończenie inwestycji – czyli otwarcie czterosalowego kina  w Galerii Narew na Bawełnie w Łomży - to grudzień 2012 r.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę