Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Droga powinna być przebudowana, ale nie ma pieniędzy

GDDKiA w Białymstoku ma już plany gotowe plany przebudowy niebezpiecznego odcinka krajowej 63 pomiędzy Podgórzem a Łomżą. Jak podaje Rafał Malinowski, rzecznik prasowy GDDKiA w Białymstoku, zaprojektowane zostały m.in. rondo na skrzyżowaniu z szosą do Mężenina oraz przebudowa zjazdu do Starej Łomży wraz z oświetleniem skrzyżowań.

Niestety po raz kolejny okazuje się, że gotowe plany to nie wszystko. Do rozpoczęcia tej inwestycji potrzebne są jeszcze pieniądze, a tych na razie nie ma.
- Jeśli tylko przyznane zostaną na ten cel pieniądze, ogłosimy przetarg, a potem przystąpimy do realizacji – podaje Malinowski, dodając, że choć zadanie figuruje w ogólnopolskim Planie Działań na Sieci Dróg Krajowych, to jednak podobnych inwestycji w skali kraju są setki, a pula środków ściśle określona.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę