Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Jak nie ma ludzi klimatyzacja też nie jest potrzebna...

Główne zdjęcie
Basen przy ul. Wyszyńskiego, fot. archiwum

Około stu tysięcy złotych miałaby kosztować instalacji klimatyzacji w łomżyńskiej pływalni przy ul. Ks Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Budynek, choć nowy – oddany do użytku dopiero wiosną tego roku – na piętrze nie ma klimatyzacji, mimo że są tu pomieszczenia kuchni i restauracji oraz sali fitness i siłowni. Zdaniem wynajmujących te pomieszczenia klimatyzacja jest niezbędna zwłaszcza, że nie można otworzyć nawet jednego okna, ale urzędnicy, choć początkowo skłonni byli przyznawali im rację, teraz powołując się na wykonane w sierpniu pomiary twierdzą, że klimatyzacja nie jest potrzebna.

Anna Sobocińska, rzecznik prasowy prezydenta odpowiadając na nasze pytania w tej sprawie pisze, że „jeżeli chodzi o klimatyzację na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży, to Instal Białystok złożył ofertę na wykonanie klimatyzacji pomieszczeń kuchni, fitness, siłowni oraz restauracji za kwotę ok. 100 tys. zł. Obecnie, przy udziale Projektanta, rozważana jest zasadność wykonania instalacji klimatyzacji w sytuacji gdy wentylacja mechaniczna działa prawidłowo. Potwierdzają to pomiary wykonane w sierpniu br.”
Sęk w tym, że akurat przez cały sierpień basen był zamknięty, a pomieszczenie na pietrze jeszcze wówczas nie były użytkowane, więc faktycznie klimatyzacja była niepotrzebna...

cz
śr, 05 października 2011 08:18
Data ostatniej edycji: śr, 05 października 2011 10:18:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę