Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Od jutra jeszcze większe utrudnienia na Legionów

To będzie trudny tydzień dla kierowców - zwłaszcza tych, którzy na co dzień jeżdżą Aleja Legionów w kierunku Konarzyc. Jutro i pojutrze drogowcy na skrzyżowaniu ulic Poznańska i Al. Legionów mają układać tzw. warstwę wiążąca. W sobotę i w niedzielę układana będzie natomiast warstwa ścieralna na Alei Legionów od ul. Handlowej do GPZ przy stacji paliw BP. W związku z pracami będą zamknięcia fragmentów ulic i objazdy.

Jak podaje Anna Sobocińska, rzecznik prasowy prezydenta Łomża powołując się na informację przekazaną przez wykonawce robót drogowych Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego  jutro (w środę 5 października) zamknięty zostanie wlot w ul. Poznańską z Alei Legionów oraz odcinek ul. Poznańskiej od ul. Akademickiej do Al. Legionów. Na skrzyżowaniu ulic Poznańska i Al. Legionów układana będzie warstwa wiążąca. Ruch pojazdów będzie odbywał się wzdłuż Al. Legionów przez ul. Spokojną i Akademicką. W czwartek (6 października) w związku z dalszymi pracami na skrzyżowaniu ul. Poznańska – Al. Legionów, zamknięty zostanie wlot w ul. Szosa do Mężenina oraz odcinek ul. Szosa do Mężenina od wjazdu na stację paliw BP do Al. Legionów.
Natomiast w sobotę i niedzielę (8-9 października) układana będzie warstwa ścieralna na odcinku od ul. Handlowej do GPZ przy stacji paliw BP. Zamknięty zostanie wlot ulicy Handlowej przy stacji paliw Pryma, wlot w ul. Poznańską z Alei Legionów oraz odcinek ul. Poznańskiej od ul. Akademickiej do Al. Legionów. Ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo wzdłuż Al. Legionów, planowany objazd będzie wyznaczony przez ul. Spokojną, Akademicką i Piłsudskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę