Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze 61

Około 6.00 rano na drodze krajowej nr 61 w okolicach wsi Górki Sypniewo samochód ciężarowy, na litewskich numerach rejestracyjnych, najechał na naczepę innej ciężarówki. W wyniku uderzania kierowca został zakleszczony w zniszczonej kabinie. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce musieli wycinać poszkodowanego, który z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Do wypadku doszło w gęstej mgle. Po wypadku droga była całkowice zablokowana przez około 3,5 godziny. Mogą jeszcze występować utrudnienia w ruchu w miejscu wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
mm
nie, 02 października 2011 10:38
Data ostatniej edycji: nie, 02 października 2011 11:02:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę