Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Albo przez alkohol, albo przez psa

Nietrzeźwego 41-latka potrącił na przejściu dla pieszych kierowca mazdy, natomiast dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak chcący ominąć psa kierowca toyoty uderzył w drzewo.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj przed godziną 15. u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. Ze wstępnych policyjnych informacji wynika, że przechodzącego przez przejście dla pieszych 41-latka z nieustalonych przyczyn potrącił 33-letni kierowca mazdy. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy, natomiast 41-latek miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Wcześniej wypadek drogowy miał miejsce po godz. 7. rano na Szosie do Mężenina. Policjanci wstępnie ustalili, że 29-letni mieszkaniec Zambrowa jechał toyotą w kierunku alei Legionów. Chcąc ominąć psa, który nagle wbiegł na jezdnię z jego prawej strony, skręcił w lewo, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Dwóch pasażerów toyoty trafiło do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę