Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Bo my jesteśmy optymistami...

Główne zdjęcie
Ul. Farna, Łomża

Najbardziej pesymistycznie swoją sytuację materialną oceniają m.in. mieszkańcy bogatego Dolnego Śląska, najbardziej optymistycznie - biednego Podlasia -pisze Rzeczpospolita powołując się na dane z ostatnich publikacji Głównego Urzędu Statystycznego „Budżety gospodarstw domowych w 2010 r.”

To subiektywne oceny, badani mogą sami określić swoją sytuację materialną jako złą, raczej złą, przeciętną, raczej dobrą czy bardzo dobrą. Co ciekawe, takie „własne" odczucia nie zawsze pokrywają się z obiektywnymi miarami ubóstwa.
Najbardziej optymistycznie na swoje finanse patrzą mieszkańcy m.in. ubogiego województwa podlaskiego. Aż 4,8 proc. z nich - co jest najwyższym wskaźnikiem w Polsce - twierdzi, że ich sytuacja jest bardzo dobra. Jednocześnie tylko 4,8 proc. ocenia stan swoich budżetów za fatalny, tymczasem skrajnym ubóstwem zagrożonych jest prawie 9 proc. rodzin na Podlasiu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę