Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Miliony za 3zł...

Główne zdjęcie
Kropki oznaczają milionerów Lotto. Czym jaśniejszy punkt tym więcej milionerów w mieście.

W samej Łomży jest 26 kolektur Lotto i w każdej z nich można zagrać aż o 50 mln zł. Niestety do tej pory w mieście ani razu nie padła jeszcze „szóstka”. Czy dziś los się odwróci? Oby...

W całym kraju trwa odliczanie do najważniejszego w tym roku losowania Lotto. Wieczorem  dowiemy się czy rekordowa kumulacja 50 mln zł zostanie rozbita.  Do kumulacji doszło dlatego, iż żaden z graczy nie trafił „szóstki” już od 3 września.

Jak podaje Totalizator Sportowy „lottomilionerów” jest już w Polsce 794. Tylko w tym roku padły 33 „szóstki”, najwięcej 7 w woj. mazowieckim. Niestety łomżanie dotychczas w Lotto raczej szczęścia nie mieli. Jeszcze ani razu w mieście nie padła „szóstka”, choć  szczęście było całkiem blisko... W 2003 roku w Zambrowie trafiono 1 mln 471 tys zł, a w 2008 w Grajewie 1 mln  657 tys zł.

Totalizator podkręcają gorączkę przed wieczornym losowaniem podaje, że najwyższa wygrana w historii Lotto padła w Elblągu 28 kwietnia 2010 roku. Było to dokładnie 24.636.124,00 zł. Z kolei najwyższa tegoroczna wygrana, 21.563.992,50 zł, trafiła w ręce osoby, która w marcu zagrała w Skawinie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę