Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pożar w środku nocy, a wcześniej wypadki.

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Prawie cztery godziny walczyli strażacy z Przytuł, Jedwabnego i Łomży z pożarem dużego garażu w miejscowości Grzymki (gm. Przytuły). Wstępnie straty oszacowano na ok. 60 tys. zł.

Jak informuje st. bryg. Jan Chludziński, pożar wybuchł około godz. 1.40 w poniedziałek (26.09.2011). Gdy przyjechali strażacy, paliła się już cała konstrukcja dachu budynku. - Pierwsze działania szły na zabezpieczenie pobliskiej stodoły – relacjonuje Chludziński.
W wyniku pożaru zniszczeniu uległ budynek garażu oraz wiele sprzętu rolniczego, w tym ciągnik, owijarka do bel, opryskiwacze, dmuchawa, agregat prądotwórczy oraz 4t zboża. Oszacowane straty mogą wynosić 60 tys. zł, w tym budynku na 20 tys. zł.

 

W sobotę wieczorem kierująca BMW kobieta potrąciła 20-latka, który wtargnął na jezdnię u zbiegu ulicy Polowej i alei Legionów w Łomży. Młodzieniec przebiegał w niedozwolonym miejscu, a siedząca za kierownicą trzeźwa kobieta nie zdołała wyhamować. 20-latek ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami trafił do łomżyńskiego szpitala.

Także w sobotę ok. 21.30 w Nowogrodzie miała miejsce kolizja samochodu osobowego ze skuterem. 17-letni kierowca skutera trafił do szpitala.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę