Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodzieje

Jeden ukradł ponad 800 litrów paliwa, drugi kosmetyki wartości ok. 600zł. Obu złodziei wczoraj zatrzymali łomżyńscy policjanci. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za te przestępstwa grozi im kara odpowiednio do 10 i do 5 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy z zatrzymanych 21-latek na początku września bieżącego roku włamał się do zbiornika zostawionego na parkingu ciężarowego volvo i ukradł ponad 800 litrów oleju wartego prawie 4300 zł.
Natomiast drugi sprawca to 30–letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna wykorzystując chwilową nieuwagę personelu sklepu przy ul. Wojska Polskiego ukradł kosmetyki o łącznej wartości około 600 zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę