Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Starej Łomży. Dwie osoby nie żyją.

W Starej Łomży na drodze krajowej nr 63 łączącej Łomżę z Zambrowem zderzyła cysterna przewożąca paliwo z samochodem osobowy. Zginęli obaj kierowcy. Przez kilka godzin droga była zablokowana.

Do wypadku doszło chwilę po godz. 18. Według wstępnych ustaleń kierujący fiatem uno 35-letni mieszkaniec okolic Łomży, jadąc od strony miejscowości Podgórze, zjechał na środek jezdni, gdzie doszło do zderzenia z nadjeżdżającą z naprzeciwka cysterną. Kierowca cystery (28 lat) według relacji świadków próbował uniknąć zderzenia, ale manewr nie udał się, a samochód się wywrócił.  Ciągnik siodłowy od cysterny w której znajdował się olej napędowy leżał na dachu, sama cysterna była przewrócona na bok, a zmiażdżona osobówka stała na kołach około 20-30 metrów od ciężarówki.
Strażacy musieli zatamować wyciek paliwa z rozszczelnionej cysterny. W dalszej kolejności działania polegały na odpompowaniu części paliwa z cysterny i postawieniu jej na jezdni. Działania zakończono o godzinie 3.17.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę