Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Nieletni na skradzionym skuterze

We wtorek około godziny 22.40 policjanci patrolujący jedno z łomżyńskich osiedli, zauważyli dwóch młodych ludzi poruszających się nieoświetlonym skuterem i bez kasków ochronnych. Mundurowi postanowili skontrolować podróżujących jednośladem, ale ci na widok policjantów porzucili oni jednak pojazd i zaczęli uciekać.

Uciekinierzy, po krótkim pościgu, zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Okazało się, że motorower kilkanaście minut wcześniej został skradziony z parkingów. Zatrzymani to 15 i 16–letni mieszkańcy Łomży. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę