Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ciasno na... parkingach

W ciągu ostatnich trzech lat liczba samochodów zarejestrowanych w Łomży zwiększyła się o blisko jedną czwartą. O ile na koniec 2007 roku w rejestrach łomżyńskiego ratusza widniało ponad 25 tys. samochodów, to teraz jest już ich blisko 30 tys.

Zdecydowana większość zarejestrowanych w Łomży samochodów to osobówki. Jest już ich ponad 23 tysiące. Trzy lata temu samochodów osobowych było o około 3,5 tys. mniej.

To tłumaczy dlaczego coraz trudniej po mieście się jeździ, a jeszcze trudniej znaleźć miejsce parkingowe na osiedlach, gdy wieczorem wraca się do domu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę