Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Pościg... do domu

Policjanci z Kolna ścigali kierowcę vento. Zatrzymał się, dopiero gdy dojechał do swojej posesji. Okazało się, że 55-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20:00. Policjanci podczas patrolowania gminy Kolno, zauważyli samochód jadący całą szerokością drogi. Chcieli skontrolować vento, ale pomimo dawanych sygnałów do zatrzymania się kierowca samochodu zatrzymać się przyspieszył i zaczął uciekać. Tak rozpoczął się pościg. Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Kolnie kierowca nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia. Zatrzymał się, gdy dojechał do swojej posesji. Tam nie chciał wysiąść z samochodu i był bardzo agresywny. Po obezwładnieniu go okazało się, że jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę