Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Szczęśliwy wypadek...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Troje pasażerów autobusu zostało rannych w wypadku na krajowej 61. Autobus najpierw uderzył w tył poprzedzającej go ciężarówki, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z inną ciężarówką, w którą chwilę później uderzył jeszcze bus.

Do wypadku doszło we wtorek tuż przed godziną 23.00 na krajowej 61 na odcinku pomiędzy wsiami Stawiane i Łubiane ok. 7 km przed Szczuczynem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 53-letni kierowca autobusu jechał w kierunku Szczuczyna za ciężarowym manem. Widząc, że jadący przed nim pojazd hamuje najprawdopodobniej chcąc uniknąć najechania na jego tył próbował skręcić na lewo. Niestety manewr ten się nie udał i 53-latek uderzył w mana. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarową scanią, w której tył po chwili uderzył jadący za nią dostawczy mercedes. W wyniku wypadku troje podróżujących autobusem pasażerów w wieku od 43 do 68 lat z urazami głów i nóg trafiło do szpitala w Grajewie. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę