Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Dopisani do listy poszkodowanych przez żywioły

Grajewo, Jedwabne, Miastkowo, Piątnica, Wizna i m.in. Zbójna znalazły się na rządowej liście gmin w których będą stosowane uproszczone procedury odbudowy i remontu domów zniszczonych przez żywioł. MSWiA właśnie uzupełniło listę takich jednostek o 159 samorządów poszkodowanych w wyniku intensywnych opadów deszczu, powodzi i wiatru, jakie wystąpiły do lipca 2011 r. Z województwa podlaskiego do spisu dopisano 16 gmin.

Znowelizowana lista poszkodowanych w województwie podlaskim
Znowelizowana lista poszkodowanych w województwie podlaskim

Rozporządzenie umożliwia podmiotom, których obiekty budowlane zostały uszkodzone lub zniszczone przez żywioł, skorzystanie z uproszczonych procedur postępowania przed organami administracji architektoniczo-budowlanej przewidzianych w ustawie z dnia 11 sierpnia 2001 r. o szczególnych zasadach odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu (Dz. U. Nr 84, poz. 906).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę