Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Niewidomi jadą do Matki Bożej Pięknej Miłości. Będą utrudnienia...

Doroczna ogólnopolska pielgrzymka osób niewidomych i niedowidzących tym razem będzie gościć w piątek i sobotę, 9. i 10. września br. w Katedrze w Łomży. Organizatorzy spotkania zakładają, że do Łomży może zjechać nawet 2,5 tys. pielgrzymów! W związku z tym kierowców zwłaszcza na starówce czekają kłopoty...

Jak podaje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego, w trakcie pielgrzymki na starówce obowiązuje tzw. czasowa organizacja  ruchu. Od godz. 9. w piątek do godzin popołudniowych w sobotę  (przynajmniej do godz. 14., zależnie od przebiegu programu) na ulicy Sadowej i ulicy Dwornej od Sadowej do Giełczyńskiej jest zakaz zatrzymywania się i postoju samochodów osobowych. Przy ul. Sadowej od strony Katedry mogą zatrzymywać się tylko autobusy z pielgrzymami, które zaparkują na placu Niepodległości (parkingi dolny i górny). Na górze placu pojawią się znaki zakazu postoju, niedotyczące autokarów pielgrzymkowych.

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę