Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

73-latek pędził bimber

Policjanci poinformowali o zlikwidowaniu domowej wytwórni alkoholu. Producentem był 73-letni mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego. Mężczyzna jak twierdził, produkował bimber na własne potrzeby.

Jak podaje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem funkcjonariusze  do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli sprzęt, ale także około 20 litrów gotowego produktu oraz 20 litrów tzw. zacieru.
Dodatkowo policjanci w trakcie prowadzonego przeszukania ujawnili, że 73-latek posiada stary rewolwer oraz 50 sztuk amunicji do kbks.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę