Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaczęli remont drogi do Mężenina

Główne zdjęcie
Droga do Mężenina

Rozpoczęły się prace przy remoncie około czterokilometrowego odcinka drogi do Mężenina. Jeszcze w tym miesiącu ma być wylany nowy dywanik asfaltowy na odcinku od Zawad do skrzyżowania z drogą krajową nr 63 Łomża – Zambrów.

Remontowany odcinek t wojewódzkiej o fragment drogi 679  Łomża – Gać – Mężenin. Stan drogi  – zwłaszcza na remontowanym fragmencie – znacznie pogorszył się po ostatniej zimie. W sprawie jej remontu kilkakrotnie interweniował podczas obrad Sejmiku radny Marek Olbryś. W odpowiedzi na jego interpelacje odpowiedzialny za infrastrukturę drogową wicemarszałek Walenty Korycki informował, że drogowcy planują tu „wyłatanie i wyrównanie istniejącej warstwy nawierzchni i wykonanie nakładki (warstwy ścieralnej)”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę