Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Bezrobocie znowu szybko nam rośnie...

Sierpień był kolejnym miesiącem w którym w Łomży wzrosło bezrobocie. Teraz w rejestrach Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży figuruje 5732 bezrobotnych. To 105 więcej niż miesiąc temu i o 544 więcej niż rok temu. - Zanotowany wzrost poziomu bezrobocia w sierpniu 2011r. związany jest z: brakiem środków na aktywizację bezrobotnych w II półroczu 2011 roku, rejestrowaniem się osób, którym skończyły się umowy na czas określony, powrotem z aktywnych form – podaje PUP.

Do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży w sierpniu 2011r. zgłosiło się 529 bezrobotnych, w tym 404 nie posiadało prawa do zasiłku. W tym samym czasie do urzędu zgłoszono zaledwie 62 wolne miejsca pracy i miejsca aktywizacji zawodowej oraz 13 miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

Stopa bezrobocia dla miasta Łomży stopa bezrobocia wyniosła 15,3%. 3572 bezrobotnych – czyli 62,3% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie to mieszkańcy Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę