Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dwóch Mieczysławów Bagińskich z Łomży idzie do Senatu...

Sześciu kandydatów na senatora zarejestrowała PKW w naszym - 59. okręgu wyborczym. Wśród nich jest dwóch Mieczysławów Bagińskich – jeden z PSL, drugi od „Leppera”. Do Sejmu PKW zarejestrowała 10 komitetów wyborczych, które łącznie zgłosiły 260 kandydatów.

O północy zakończył się termin rejestracji kandydatów przed październikowymi wyborami parlamentarnymi. Z danych dostępnych na stronie internetowej PKW  dziś rano wynikało, że w wyborach do senatu w okręgu łomżyńsko-suwalski zarejestrowano aż sześciu kandydatów – najwięcej ze wszystkich trzech okręgów wyborczych utworzonych na terenie województwa podlaskiego. O wybór będzie zabiegało m.in. dwóch Mieczysławów Bagińskich z Łomży. Pierwszy to znany działacz ludowy, którego zgłosił Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, drugi to   Mieczysław Bagiński wystawiony przez Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera. Ted drugi Mieczysław Bagiński nie należy do partii politycznej.
Z nimi o ten sam mandat senatora rywalizować będą jeszcze Wioletta Anna Chojnowska-Piątkowska z Warszawy zgłoszona przez Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, Lewoc Leszek z Suwałk, który założył własny komitet wyborczy - Komitet Wyborczy Wyborców Niezależnego Kandydata Na Senatora Leszka Lewoc, Bohdan Józef Paszkowski z Białegostoku – obecny Senator – wystawiony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Białystok, oraz Adam Sieńko z Augustowa     zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.

Do Sejmu rano PKW miała zarejestrowanych 10 komitetów wyborczych: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80, Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke, Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera, Komitet Wyborczy Ruch Palikota, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Komitet Wyborczy Prawica, Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę