Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Za pieniądze miasta napiszą o prezydencie tylko dobrze

To na razie tajemnica ratusza, ale wychodzi na to, że prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski chce mieć gazetę, która będzie go chwaliła. W ratuszu od co najmniej kilku tygodni trwają prace nad gazetą wydawaną za miejskie pieniądze. Zaskoczeni pytaniami pracownicy „prasowi” ratusza przyznają, że faktycznie jakieś prace są, ale... zalecają skierowanie pytań na piśmie. Te już prawie od tygodnia pozostają bez odpowiedzi.

Oto pytania jakie wysłaliśmy do ratusza w czwartek 25 sierpnia...
Czy prawda jest, że Prezydent (ew. Urząd Miejski) przymierza się do wydawania własnej gazety?Jakie są założenia tego wydawnictwa (np. częstotliwość, objętość, zawartość merytoryczna...)? Kto będzie ją redagował? Jakie działania w związku z tymi planami podjęto? Jakie są szacowane koszty tej działalności ratusza?

Przypomnijmy, że w ubiegłej kadencji była w mieście wydawana gazeta co prawda formalnie prywatna, która o poprzednich władzach miasta pisała tylko dobrze i bardzo dobrze, a „dosalała” tym, którzy prezydenta i jego zastępców krytykowali. Gazeta ta publikowała chyba wszystkie miejskie ogłoszenia jakie można było zlecić... I choć była prywatna przestała się ukazywać natychmiast po klęsce wyborczej starej władzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę