Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczna końcówka wakacji...

W nocy w Starej Łomży nad rzeką znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to poszukiwany od kilku dni 37-latek. Mężczyzna targnął się na własne życie. Kilka dni wcześniej, przed świtem na moście Hubala znaleziono ciało 72-letniej mieszkanki Piątnicy. Kobieta najprawdopodobniej została śmiertelnie potrącona przez samochód. Natomiast w niedzielę znaleziono mężczyznę dźgniętego nożem. Na szczęście rana nie okazała się śmiertelna.

O wiszącym w krzakach w Starej Łomży nad rzeką mężczyźnie policja otrzymała zgłoszenie przed godz. 22. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Jak przekazuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMW w Łomży nie stwierdzono żadnych śladów wskazujących na udział w zajściu osób trzecich.   

Tajemnicza pozostaje także śmierć 72-letniej kobiety, której ciało znaleziono na moście Hubala. Policja zgłoszenie o osobie leżącej na moście odebrała ok. godz. 4 rano. Gdy dotarł patrol na miejsce już nie żyła. Mieszkanka Piątnicy miała obrażenia na całym ciele, które wskazywały, że mogła zostać potrącona przez przejeżdżający samochód. Przeprowadzona sekcja zwłok potwierdziła taką wersję zdarzenia. Według ustaleń policji kobieta zwykle w piątek wcześnie rano chodziła na targ do Łomży.
Policja poszukuje ewentualnych świadków tego tragicznego zdarzenia. Kontaktować można się z dyżurnym KMP w Łomży tel. 864741243, 862165472, oficerem prowadzącym sprawę tel. 864741461 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112. 

Trzeci zdarzenie miało miejsce w niedzielę „pomiędzy godzinami porannymi a 15.00”. Wówczas to dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pogotowia ratunkowego o mężczyźnie dźgniętym nożem w jednym z domów przy ul. Dwornej. To 39-letni mieszkaniec Łomży. W chwili odnalezienia był pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali także osobę podejrzewaną. Prawdopodobnie wcześniej obaj wspólnie spożywali alkohol i doszło między nimi do kłótni.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę