wtorek, 11 grudnia 2018 napisz DONOS@

Kandydatów coraz więcej...

Dziś o północy mija termin rejestracji list wyborczych przez komitety, które w październikowych wyborach chcą walczyć o mandaty w Sejmie i Senacie. Dziś w okręgu obejmującym województwo podlaskie zarejestrowanych było już 190 kandydatów do Sejmu na siedmiu listach wyborczych. Do tych o których pisaliśmy w weekend dołączyły jeszcze listy Platformy Obywatelskiej, Ruchu Palikota oraz Polska Jest Najważniejsza. Na listach PO i RP są po dwie osoby z Łomży, a na liście PJN-u nie ma nawet jednej.

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami PO na piątym miejscu listy wystawia Macieja Borysewicza, szefa miejskich struktur partii i Przewodniczącego Rady Miasta Łomża, oraz radną miejską Edytę Śledziewską na miejscu 15.
Palikot dla łomżan przewidział ostatnie miejsca. Na 26 pozycji jest Grażyna Jankowska, a na 28  Barbara Wojnarowska. W pierwszej dziesiątce tej listy jest jeszcze Romuald Narzewski z Konarzyc.
Na 27-osobowej liście Polska Jest Najważniejsza nie ma nikogo z Łomży i najbliższej okolicy.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1     Kudrycka Barbara         Białystok,
2     Raczkowski Damian         Białystok,
3     Tyszkiewicz Robert         Białystok,
4     Kamińska Bożena         Suwałki,
5     Borysewicz Maciej Andrzej         Łomża,
6     Klim Józef Piotr         Białystok,
7     Cieślik Leszek Stanisław         Augustów,
8     Piotrowska Hanna Karolina         Białystok,
9     Sosna Aleksander         Białystok,
10     Sapińska Daria Krystyna         Wysokie Mazowieckie,
11     Nazarko Marek         Michałowo,
12     Baszkiewicz Emilia         Białystok,
13     Suszczyńska Monika         Białystok,
14     Grajek Zbysław Wojciech         Suwałki,
15     Śledziewska Edyta         Łomża,
16     Pyzowski Mariusz Paweł         Słochy Annopolskie,
17     Jabłońska Bożena         Hultajewo,
18     Dragun Nadzieja Marzena         Hajnówka,
19     Szewko Ilona Kinga         Białystok,
20     Nester Ksenia         Supraśl,
21     Putko Aneta         Białystok,
22     Gliński Mieczysław Leszek         Zambrów,
23     Pietruczuk Izabela         Białystok,
24     Siewiereniuk-Maciorowska Agnieszka         Białystok,
25     Mielko Cezary Jan         Białystok,
26     Tymińska Ewa Bożenna         Białystok,
27     Żalek Jacek         Białystok,
28     Pilecki Karol         Białystok,

Komitet Wyborczy Ruch Palikota
1     Rybakowicz Adam         Augustów,
2     Korol Michał         Mielnik,
3     Stachurska Teresa Stefania         Białystok,
4     Andracka Jolanta         Białystok,
5     Tylenda Marcin         Suwałki,
6     Zalewska Beata         Białystok,
7     Załuska Marcin         Szepietowo Wawrzyńce,
8     Waraksa Wojciech         Suwałki,
9     Narzewski Romuald         Konarzyce,
10     Kuklik Mirosław         Białystok,
11     Chocha Andrzej         Białystok,
12     Chomczyk Anna         Białystok,
13     Wróbel Marcin Adam         Białystok,
14     Mackiewicz Michał         Krzywe,
15     Fiedoruk Karol         Hajnówka,
16     Filimonow Tomasz         Olsztyn,
17     Zaborska Joanna         Wierzchlesie,
18     Skorupa Sandra         Rajgród,
19     Siebiatyńska Anna Maria         Białystok,
20     Bajkowski Dominik         Mońki,
21     Żebrowski Kamil         Białystok,
22     Kistelski Andrzej Leszek         Warszawa,
23     Pierzchało Justyna         Białystok,
24     Brzostowska Anna         Białystok,
25     Adamiuk Iwona         Białystok,
26     Jankowska Grażyna         Łomża,
27     Korolczuk Ewa Elżbieta         Białystok,
28     Wojnarowska Barbara Agnieszka         Łomża,

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza
1     Tylenda Karol          Nowe Szepietowo Podleśne,
2     Naruszewicz Janusz          Bakałarzewo,
3     Zalewski Zenon          Białystok,
4     Biernacka Marta          Białystok,
5     Kaczyński Jarosław          Rosochate Kościelne,
6     Oniszczuk Eliza Monika          Hajnówka,
7     Ignaciuk Andrzej          Nowoberezowo,
8     Hryniewicka Edyta          Bielsk Podlaski,
9     Barwiejuk Sylwia          Białystok,
10     Przeździecki Paweł          Krajewo Białe,
11     Gdowski Andrzej          Hajnówka,
12     Kaczyńska Hanna          Czyżew,
13     Chudecka Joanna          Kamienna Stara,
14     Jasiński Piotr          Czarna Białostocka,
15     Wrona Anna          Białystok,
16     Polińska Beata Maria          Białystok,
17     Mandrosz Andrzej          Sokółka,
18     Biernacki Sławomir Maciej          Zabłudów,
19     Boniecki Adam Wojciech          Nowy Dwór,
20     Wyszyńska Łucja          Wólka Przedmieście,
21     Markiewicz-Trosko Monika          Białystok,
22     Bura Justyna          Białystok,
23     Kędra-Pawluczyk Anna Magdalena          Jakubowskie,
24     Zawadzka Iwona          Jakubowskie,
25     Deputat Halina          Sokółka,
26     Czarnecki Tomasz Rafał          Gdańsk,
27     Kowalczyk Wanda          Nowy Dwór,

Przypomnijmu już wcześniej swoje listy kandydatów zarejestrowały: PSL, PiS, SLD i KW Prawica


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę