Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Ostatnia wakacyjna dyskoteka

Zbadana trzeźwość blisko 2500 kierowców, skontrolowanie przeszło 500 pojazdów i ujawnienie 60 kierujących, którzy usiedli za kierownicą pod wpływem alkoholu i środków odurzających to tylko niektóre z efektów nocnej akcji policji. Ponad 250 funkcjonariuszy uchu drogowego, prewencji, służb kryminalnych i przewodników psów służbowych przy wsparciu funkcjonariuszy służby celnej nocą z soboty na niedzielę na terenie całego województwa prowadziło działania pod kryptonimem „Dyskoteka”. Celem akcji było ograniczenie liczby przestępstw i wykroczeń popełnianych podczas nocnych zabaw.

- Funkcjonariusze pełnili służbę przede wszystkim w rejonie nocnych klubów i dyskotek, na drogach dojazdowych do tych lokali oraz na głównych ulicach miast – podaje podinsp. Andrzej Baranowski, rzeczni prasowy KWP w Białymstoku. - Szczególną uwagę zwracali na przypadki zakłócania porządku, posiadania i handlu narkotykami, spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz trzeźwość kierowców.
Niestety, również i tym razem okazało się, że wielu z nich zdecydowało się by zasiąść za kierownicą auta po spożyciu alkoholu. Tej nocy funkcjonariusze stwierdzili aż 59 takich przypadków. Mundurowi zatrzymali także kierowcę, który był pod działaniem środków odurzających.

Oprócz tego policjanci stwierdzili także 140 różnych wykroczeń, których sprawcy zostali ukarani mandatami. W 26 przypadkach, za stwierdzone usterki i zły stan techniczny pojazdów kierowcom zatrzymano dowody rejestracyjne. Działający na terenie całego województwa funkcjonariusze  zatrzymali także 5 osób posiadających środki odurzające, 2 sprawców pobicia i po 3 sprawców kradzieży i rozboju. W ręce mundurowych wpadło też 5 poszukiwanych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę