Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 31 maja 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Pierwsze listy już są

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje odnośnie listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu. Lech Kołakowski z Łomży jest dopiero siódmy. Państwowa Komisja Wyborcza w piątek zarejestrowała listę PiS. To już trzecia zarejestrowana lista wyborca w naszym okręgu. Wcześniej swoje listy zarejestrowały Polskie Stronnictwo Ludowe i Komitet Wyborczy Prawica. W sobotę PKW zarejestrowała jeszcze listę Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Z Łomży do Sejmu idą: Lech Kołakowski (PiS), Wojciech Dzierzgowski i Adam Wykowski (PSL),  Halina Szymańska (KWP), Marek Minda, Aleutyna Kołos i  Dariusz Janicki (SLD).
Przypomnijmy komitety na zarejestrowanie list wyborczych mają czas do wtorku (30 sierpnia) do północy.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1     Jurgiel Krzysztof     Białystok,
2     Zieliński Jarosław     Suwałki,
3     Piontkowski Dariusz     Białystok,
4     Kamiński Mariusz     Białystok,
5     Bogucki Jacek         Siennica-Lipusy,
6     Chmiel Patrycja Maria     Białystok,
7     Kołakowski Lech Antoni     Łomża,
8     Gwiazdowski Kazimierz     Mścichy,
9     Czepe Roman     Łapy,
10     Jaworowski Krzysztof Kadłubówka,
11     Żeszko Maria     Białystok,
12     Bobel Marek     Czartajew,
13     Bieniusiewicz Jadwiga     Sokółka,
14     Dembowski Zbigniew     Mociesze,
15     Kucharewicz Grzegorz     Białystok,
16     Fidrych Lucyna    Sejny,
17     Rykaczewski Stanisław Zambrów,
18     Łoskot-Cywińska Maria Małgorzata Przerośl,
19     Kleczkowski Marcin     Augustów,
20     Nienałtowska Bożena     Kleosin,
21     Jaroszewicz-Łojewska Mirosława Anna Białystok,
22     Boguska Krystyna Jarnuty,
23     Jabłoński Antoni Suwałki,
24     Skórski Grzegorz     Nowy Dwór,
25     Gromadzka Lucyna     Kolno,
26     Siwek Rafał Franciszek     Hajnówka,
27     Laprus Elżbieta     Białowieża,
28     Tołwiński Krzysztof     Jasienówka,

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1     Kamiński Jan          Raczki,
2     Baszko Mieczysław Kazimierz          Sokółka,
3     Borawski Edmund          Grajewo,
4     Purta-Wróbel Janina          Trzcianne,
5     Lewko-Ninkiewicz Dorota Stanisława          Białystok,
6     Dzierzgowski Wojciech          Łomża,
7     Leszczyński Jerzy          Ciechanowiec,
8     Zalewski Krzysztof          Szczuczyn,
9     Dyjuk Bogdan          Augustów,
10     Korycki Walenty          Proniewicze,
11     Zalewski Jan          Ostrożany,
12     Jurkiewicz Arkadiusz          Suwałki,
13     Kaczanowska Joanna          Białystok,
14     Kulbacka Anna          Białowieża,
15     Magnuszewski Marian          Mońki,
16     Wykowski Adam          Łomża,
17     Sokołowski Franciszek          Filipów,
18     Łapiński Jacek          Łapy,
19     Truszkowska Barbara          Stawiski,
20     Kamińska Teresa          Białystok,
21     Bielawska Barbara          Janowo,
22     Hołowienko Dorota          Suraż,
23     Pogorzelski Paweł          Zawady,
24     Jankowska Krystyna          Słucz,
25     Grześ Anna          Białystok,
26     Łabieniec Wojciech          Nowy Dwór,
27     Łukasiuk Anetta Anna          Białystok,
28     Krajewski Stefan          Krajewo Białe,

Komitet Wyborczy Prawica
1     Rutkowski Lech          Białystok,
2     Biały Alicja          Białystok,
3     Dąbrowska-Szmulik Barbara          Suwałki,
4     Żyłowski Grzegorz          Wojny Szuby Szlacheckie,
5     Szymańska Halina          Łomża,
6     Jędrzejewski Andrzej Tomasz          Białystok,
7     Słoma Sadowski Józef          Księżyno,
8     Bartnik Stanisław          Białystok,
9     Puścian Sławomir          Łapy,
10     Tyborowski Wojciech Paweł          Rębiszewo Zegadły,
11     Kolinko Piotr          Sidorówka,
12     Jabłoński Robert          Boćki,
13     Wechowska Grażyna Lucyna          Białystok,
14     Korytkowski Leszek          Białystok,
15     Kozłowski Bogdan          Białystok,
16     Moraczewska Danuta Krystyna          Karolin,
17     Żebrowski Stanisław          Jedwabne,
18     Chiliński Tomasz          Białystok,
19     Sztark Maryna          Białystok,
20     Buńkowska Joanna          Białystok,
21     Nowel Wiesław          Pogorzelec,
22     Leśniak Marianna          Kraków,
23     Chańko Joanna          Białystok,

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1     Matwiejuk Jarosław          Białystok,
2     Czykwin Eugeniusz          Białystok,
3     Bil-Jaruzelska Małgorzata Anna          Białystok,
4     Kimera Józef Dariusz          Suwałki,
5     Minda Marek Stanisław          Łomża,
6     Nazaruk-Zdanuczyk Agnieszka          Białystok,
7     Karpowicz Michał          Białystok,
8     Krokos Agnieszka          Białystok,
9     Łoboda Mirosław Henryk          Augustów,
10     Zaręba Eliza          Zambrów,
11     Topczyłko Bożena          Suwałki,
12     Mikucki Leszek          Zambrów,
13     Madej Henryk          Białystok,
14     Sienkiewicz Maria          Białystok,
15     Andruszkiewicz Grzegorz          Suwałki,
16     Netter Jan          Godlewo Piętaki,
17     Monach Anna          Białystok,
18     Litwińczuk Bolesław          Białystok,
19     Dembowski Wiesław          Bielsk Podlaski,
20     Wajsiel Piotr Stanisław          Mońki,
21     Wojciuk Małgorzata          Białystok,
22     Kołos Aleutyna          Łomża,
23     Konopelko-Śliżewska Ewa          Białystok,
24     Janicki Dariusz Jerzy          Łomża,
25     Jakubiuk Mirosław          Bielsk Podlaski,
26     Banasiak Anastazja Michalina          Białystok,
27     Jurkin Marian          Łapy,
28     Puchalski Aleksander          Białystok,

200513023623.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę