Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na Piłsudskiego przez trzy dni będzie ciaśniej...

Od jutra do niedzieli całkowicie zamknięty dla ruchu będzie jeden pas (ten od strony Galerii Stokrotka) Alei Piłsudskiego na odcinku od ul. Małachowskiego do Szosy Zambrowskiej. Zamknięty będzie też wlot z ronda ks. bp. Mikołaja Sasinowskiego (w ul. Zawadzkiej) w kierunku ul. Ronda Solidarności. Wszystko po to by drogowcy wylali tzw. warstwę ścieralną asfaltu na tych jezdniach.

Jak informuje Łukasz Czech z ratusza w związku z zamknięciem jednej jezdni ul. Piłsudskiego  ruch w obie strony odbywał się będzie jezdnią ul. Piłsudskiego – tą od strony szpitala.
Przypomnijmy Piłsudskiego remontowana jest w ramach projektu  pn. „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży” finansowanego głównie ze środków unijnych.  Obejmuje on także przebudowy ulic Spokojnej i Alei Legionów na odcinku od Piłsudskiego do granic miasta w kierunku Konarzyc.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę