Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pijany, bez prawa jazdy śmiertelnie potracił pieszego

Tragiczny wypadek w Zambrowie. Pijany 23-latek, nie posiadając uprawnień kierował samochodem, potrącił samochodem 21-letniego pieszego, który zmarł w szpitalu. Pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu.

Jak informują policjanci do wypadku doszło po północy na ulicy Grabowskiej w Zambrowie. 23-letni mieszkaniec Zambrowa, mimo, ze był pijany, jechał hondą civic w kierunku miejscowości Wola Zambrzycka. W pewnym momencie potracił 21-letniego pieszego, który mimo udzielonej pomocy medycznej zmarł w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy hondy blisko promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw że 23-latek nie posiada w ogóle prawa jazdy.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę