Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Po burzy... chyba bez strat

Główne zdjęcie
Chmura nad Łomżą

Pięć jednostek straży pożarnej skierowano do gaszenia pożaru w Szabłach Młodych gmina Śniadowo. Tuż po godz. 17. dyżurnemu KM PSP w Łomży zgłoszono pożar obory. Na miejscu okazało się, że zapaliły się bele słomy składowane nad sklepieniem obory. Strażacy już oponowali sytuację i nie ma zagrożenie rozprzestrzeniania się ognia.

Zgłoszenie o pożarze do strażaków dotarło tuz po przejściu nad regionem gwałtownej burzy. Stąd też podejrzenia, że pożar mogło spowodować uderzenie pioruna.
- Ale w takim wypadku powinien palić się i dach obory, a on jest cały – mówi dyżurny.
O godz. 18 na miejscu było pięć jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej, i jak przekazywał dyżurny „sytuacja została opanowana”.
To jedyne zdarzenie, zgłoszone strażakom do godz. 18.00. Wskazuje to, że popołudniowa burza, choć groźnie wyglądała, nie wyrządziła większych strat w regionie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę