Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Piją i jadą...

Prawie 1,8 promila alkoholu miał operator koparko-ładowarki, który w Sejnach śmiertelnie potrącił 57-letnią kobietę. W wypadku ucierpiał także 2-letni wnuczek kobiety. (…) 38-latka jechała fordem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie.(...) Kierowca renault wjechał w tył opla, odjechał z miejsca zdarzenia i po krótkiej ucieczce zatrzymał się na mercedesie. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. (…) 32-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem i wywrócił się, mimo urazu głowy i ramienia uciekł z miejsca. Okazało się, że był pijany i nie miał uprawnień do kierowania motorem(...). To tylko kilka przypadków z ostatnich dwóch dni z województwa podlaskiego. Policjanci alarmują i ostrzegają. Pijani kierowcy są niebezpieczni...

Dzisiaj w południe w Sejnach 32-letni operator koparko – ładowarki najprawdopodobniej nie zachował należytych środków ostrożności przy cofaniu i potrącił przechodzącą przez jezdnie 57-letnia kobietę i jej 2-letniego wnuczka. Na skutek doznanych obrażeń pokrzywdzona zginęła na miejscu. Chłopczyk z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że operator maszyny był pijany. Miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie.
To tragiczne zdarzenie uświadamia jak niebezpieczni są pijani kierowcy. Niestety ciągle na drogach regionu jest wielu  amatorów jazdy „na podwójnym gazie”. Nie pomagają ani apele, ani surowe kary, bo jak twierdzą specjaliści w dalszym ciągu jest społeczne przyzwolenie na siadanie za kierownicą po alkoholu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę