Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Agenci CBA w starostwach w Łomży, Grajewie i...

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zapowiedzieli wizyty w starostwach m.in. w Łomży i Grajewie. Tym razem jednak nie będą szukać skorumpowanych urzędników, ale będą prowadzić kolejne z serii szkoleń dla urzędników.

Wizyty w starostwach agentów CBA prowadzone są w ramach akcji zapobiegania korupcji w samorządach. To kolejne inicjatywa Biura po ubiegłorocznym wydaniu ,,Poradnika Antykorupcyjnego dla Urzędników”, który bezpłatnie został rozprowadzony w urzędach państwowych i samorządowych w całym kraju.  Jak podaje Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA, jego wydanie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony urzędników i jednocześnie z prośbami o przeprowadzenie szkoleń w tym zakresie.
Od początku roku agenci CBA przeprowadzili ponad 200 szkoleń, w trakcie których przeszkolili blisko 10 tysięcy urzędników.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę