Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Po południu i wieczorem przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu

Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB ostrzega przed burzami z gradem i intensywnymi opadami deszczu, które w niedzielę od godz. 15 będą występowały nad regionem. Także w nocy może może silnie padać.

Jak czytamy w ostrzeżeniu na obszarze województwa podlaskiego  po południu i wieczorem przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 15 do 30 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 60 do 80 km/h. W nocy burze będą powoli zanikać, a opady przelotne przejdą w opady jednostajne o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 20 do 35 mm.

Ważność ostrzeżenia określono od godz. 15:00 dnia 07.08.2011 do godz. 07:00 dnia 08.08.2011

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę