Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wyborczy wyścig startuje...

Wybory parlamentarne odbędą się 9 października - ogłosił w czwartek prezydent Bronisław Komorowski. Z chwilą, gdy zarządzenie prezydenta zostanie opublikowane w Dzienniku Ustaw, formalnie ruszy kampania wyborcza i wszystkie czynności związane z wyborami.

Październikowe wybory będą przeprowadzone na podstawie nowego Kodeksu wyborczego. W skali kraju wybierzemy 460 posłów oraz stu senatorów, przy czym senatorów po raz pierwszy w jednomandatowych okręgach wyborczych. Na terenie województwa podlaskiego wybierac będziemy 14 posłów - to o jednego mniej niż dotychczas, oraz trzech senatorów. Nasz 59. okręg wyborczy – tzw. łomżyńsko-suwalski obejmuje miasta grodzkie Łomżę i Suwałki oraz powiaty: augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski i zambrowski. Okręg nr 60 obejmuje obszary powiatów białostockiego i sokólskiego oraz miasto Białystok, a okręg nr 61 obejmuje powiaty: bielski (Bielsk Podlaski), hajnowski, siemiatycki i wysokomazowiecki.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę