Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Autobus bez koła...

Główne zdjęcie
fot. WITD w Białymstoku

Nietypowy – jadący bez jednego koła - autobus zatrzymali wczoraj w Grajewie funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Łotewski kierowca autobusu wpadł, bo jechał zbyt szybko - 85km/h.

fot. WITD w Białymstoku
fot. WITD w Białymstoku

Jak podaje WITD autobus jechał drogą krajową nr 61. Po zatrzymaniu, podczas kontroli stanu technicznego pojazdu stwierdzono brak jednego koła na jednej z tylnych osi. Oś była podniesiona podnośnikiem i dodatkowo „zabezpieczona” pasami. Kierowca tłumaczył, że bez koła jedzie z Niemiec... do domu. W Polsce nie chciał naprawiać bo jest za drogo. Niestety będzie musiał. Pojazd odholowano na parking strzeżony i zakazano dalszej jazdy do czasu usunięcia usterki. Poza tym kierowca autobusu został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 złotych za poruszanie się pojazdem zagrażającym bezpieczeństwu ruchu drogowego i za przekroczenie dozwolonej prędkości.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę