Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zamknięty kawałek Senatorskiej

Rozpoczął się remont ulicy Senatorskiej na odcinku długości 380 metrów od skrzyżowania z ul. Jana z Kolna w kierunku ul. Sikorskiego. Fragment ulicy został już zamknięty. Trwają prace polegające na zdjęciu wierzchniej warstwy asfaltu na odcinku od ul. Zielonej do ul. Pl. Zielony. W późniejszym czasie planuje się zamknięcie tej ulicy także na odcinku od ul. Jana z Kolna – informuje Łukasz Czech, dodając, że gęsta sieć ulic wewnątrzosiedlowych pozwala na swobodny objazd zamkniętych odcinków ulicy Senatorskiej.

W ramach prowadzonych prac wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni o szerokości 6 metrów o pełnej nowej konstrukcji wraz z budową nowych chodników po obu stronach jezdni i zjazdów na posesje. Do zakresu robót należy również budowa wodociągu oraz budowa i przebudowa kanalizacji deszczowej. Wartość inwestycji to niemal 1,3 mln zł. Zakończenie prac przewidywane jest w połowie października.
W ubiegłym roku, za podobną kwotę wyremontowano ulicę Senatorską na około 270 metrowym odcinku od Starego Rynku do ul. Jana z Kolna.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę