Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: prace budowlane zaszkodziły zabytkowej bramie

Jedna z bram zabytkowej łomżyńskiej nekropolii się przechyliła i stwarza poważne zagrożenie. Pochodząca z drugiej połowu XIX w. tzw. brama ewangelicka pod wpływem warunków atmosferycznych i robót ziemnych w ciągu ul. Kopernika niebezpiecznie nachyliła się w stronę jezdni.

Aby zapobiec zagrożeniu, władze miasta wyłączyły ją z użytkowania i zleciły opracowanie planu remontu. Do czasu jego zakończenia na ponad 200-letnią łomżyńską nekropolię od strony ul. Kopernika można wejść tylko bramami główną i przy kaplicy Śmiarowskich.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę