Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jeziorko – Kownaty: od jutra do soboty droga zamknięta

Drogowcy modernizujący drogę wojewódzką nr 668 Piątnica – Jedwabne w tym tygodniu będą wylewać asfaltowy dywanik na kolejnym odcinku drogi. W związku z pracami od wtorku do soboty zamknięty dla ruchu będzie ok. 4km fragment drogi pomiędzy Jeziorkiem a Kownatami. Kierowcy jadący do Jedwabnego będą musieli korzystać z objazdu drogą krajową nr 64 (Piątnica - Wizna) i drogą powiatową biegnącą przez miejscowości Olszyny Kolonia - Olszyny - Wyłudzin – Guty.

Jak informuje realizujące przebudowę drogi Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” z Zambrowa wyłącznie fragmentu drogi z użytku związane jest z wykonaniem na całej szerokości konstrukcji nawierzchni warstwy ścieralnej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę