Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Przeszedł front atmosferyczny

Wieczorna nawałnica, która przeszła nad Łomżą i regionem ponownie dała się we znaki mieszkańcom. Jak informują strażacy do usuwania jej skutków wzywano ich około sto razy. Najwięcej interwencji podejmowano na terenie powiatu wysokomazowieckiego – 34, ale kilkanaście razy interweniowali łomżyńscy strażacy.

Jak informują strażacy w regionie wystąpiły liczne podtopienia budynków i posesji. Najwięcej interwencji podejmowano na terenie powiatów: wysokomazowieckiego – 34, hajnowskiego – 24, siemiatyckiego – 13, łomżyńskiego – 11.

Warto dodać, że w Łomży wczoraj spadło ok. 20mm deszczu, czyli 20 listrów wody nametr kwadratowy powierzchni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę