Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie pieszego

19-latek zmarł po tym jak został potrącony przez tira. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło po godzinie 24.00 w Zambrowie na ulicy Ostrowskiej.

Jak podaja policjanci ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec Zambrowa z niewyjaśnionych dotąd przyczyn znajdował się na pasie ruchu jadącego samochodu ciężarowego marki Volvo z naczepą i został przez niego potrącony. Pomimo podjętej przez zespół pogotowia ratunkowego akcji reanimacyjnej pieszy zmarł. Badanie alkomatem wykazało, że 30-letni kierowca tira, obywatel Litwy był trzeźwy. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają zambrowscy policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę