Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Strażnica łomżyńskiej OSP pójdzie pod młotek

Główne zdjęcie
OSP Łomżyca

Wojewoda podlaski Maciej Żywno zgodził się na sprzedaż starej remizy strażackiej na Łomżycy. W budynku przy ul. Wojska Polskiego 151 jeszcze na początku ubiegłego roku zarejestrowana była Ochotnicza Straż Pożarna w Łomżycy. Stowarzyszenie faktycznej działalności nie prowadziło, a budynek od lat stoi pusty.

Zgoda wojewody dotyczy zgody na sprzedaż przez Prezydenta Łomży tego budynku wraz z działką o powierzchni niemal 800m2. Wojewoda zastrzegł, że nieruchomość ma być sprzedawana w drodze przetargu. Na razie nie wiadomo kiedy miałby się on odbyć, ani jaka jest choćby szacunkowa wartość tej nieruchomości. Według nieoficjalnych informacji miasto  najprawdopodobniej będzie chciało sprzedać tę nieruchomość pod usługi.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę