Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Mogą być burze, nawet z gradem

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB ostrzega przed niebezpieczeństwem wystąpienia, dziś wieczorem i w nocy, burz wraz z opadami gradu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska szacuje na 80%.

W wydanym kilka minut po godz. 15. ostrzeżeniu, którego ważność  określono od godz. 16.00 dnia 14.07.2011 do godz. 08:00 dnia 15.07.2011 przewiduje wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 15 do 30 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 60 do 80 km/h. Winnicki podaje, że możliwe są również opady gradu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę