Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na Szosie Zambrowskiej

„W związku z osuwiskiem przy Szosie Zambrowskiej, na odcinku pomiędzy stacją telewizyjną a granicą miasta, została wprowadzona awaryjna organizacja ruchu polegająca na obustronnym zwężeniu jezdni i ograniczeniu prędkości” - podaje Łukasz Czech z ratusza. Drogowcy ustawili tu sygnalizację świetlną, która teraz steruje ruchem.

Skarpa na której zbudowana jest droga ucierpiała w wyniku ubiegłotygodniowych obfitych opadów deszczu. Tuż za sadami – jadąc od strony Łomży – została ona częściowo, w dwóch różnych miejscach, po obu stronach jezdni, wyryta przez spływającą wodę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę